Nota prawna

Odpowiedzialność

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane w naszym serwisie internetowym były rzetelne i aktualne, niemniej jednak zawsze pozostaje ryzyko pojawienia się błędów. Ryzyko wynikające z podejmowania decyzji na podstawie informacji zamieszczonych w naszym serwisie oraz ewentualna odpowiedzialność za nie spoczywa wyłącznie na użytkowniku serwisu. www.asta.biz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody będące wynikiem korzystania z niniejszego serwisu internetowego. Prezentowane w naszym serwisie produkty, usługi itp. nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Prawa autorskie

Żadna część serwisu internetowego www.asta.biz.pl nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana, elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli strony www.asta.biz.pl. Wszystkie znaki firmowe i towarowe użyte w prezentowanych stronach należą do ich właścicieli i służą wyłącznie jako prezentacja.

Wszystkie treści, fotografie oraz filmy zamieszczone na stronie internetowej – Www.asta.biz.pl – objęte są PRAWEM AUTORSKIM, które zapewnia im ochronę prawną. Zgodnie z obowiązującą ustawą o Prawach autorskich i prawach pokrewnych. (http://www.prawoautorskie.gov.pl/).

Ochrona danych osobowych

Użytkownikom naszego serwisu zapewniamy ochronę i poszanowanie ich prywatności. W ramach serwisu www.asta.biz.pl nie gromadzimy danych osobowych